Last minute Turecko, Okurcalar na 8 dní s all inclusive za 19756 Kč - letecky z Prahy

Home Last minute Turecko Last minute Okurcalar Last minute Turecko, Okurcalar na 8 dní s all inclusive za 19756 Kč – letecky z Prahy

Last minute dovolená Turecko, Okurcalar na 8 dní v termínu 20.10.2023 - 27.10.2023 s ubytováním v 5* hotelu BOTANIK HOTEL & RESORT a programem all inclusive za 19756 Kč. Letecky z Prahy.

dovolená Turecko
od Invia.cz

Last minute dovolená
Turecko, Okurcalar

letecky na 8 dní s all inclusive za 19 756 Kč

20.10.2023 - 27.10.2023

19756 Kč

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

5* Ubytování:
BOTANIK HOTEL & RESORT

další termíny
BOTANIK HOTEL & RESORT

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Popis
Příjemný hotel z vyhledávaného řetězce Delphin hotels orientující se nejen na rodiny s dětmi.
Rychlý přehled
4 venkovní bazény aquapark kvalitní All Inclusive 5 á la carte restaurace bez poplatku vhodné pro rodiny s dětmi
Stručná poloha
u vlastní písečně oblázkové pláže 90 km od letiště 32 km od Alanye a Side
Poloha
5* hotel (2014) v blízkosti sesterského hotelu Delphin Botanik, sdílející s ním některé aktivity, se rozkládá ve vzrostlé zahradě u vlastní písečně oblázkové pláže ve středisku Okurcalar. Letiště je vzdálené 90 km, města Alanya a Side 32 km.
Pojmenování upoutávky 1
Restaurace
Popis upoutávky 1
Klienti mohou využívat hlavní i dětskou restauraci, 5 á la carte restaurace bez poplatku (řecká, italská, mexická, libanonská a asijská), 8 barů a cukrárnu.
Pojmenování upoutávky 2
Aquapark a lunapark
Popis upoutávky 2
K zábavě nejmenších klientů slouží dětský bazén v sesterském hotelu Botanik, Aquapark s několika skluzavkami a Lunapark s autíčky, vláčkem a kolotočem.
Vybavení hotelu
v hlavní futuristické 7 podlažní budově jakoby ve tvaru vesmírného plavidla najdete atrium s recepcí a loby barem, hlavní i dětskou restauraci, 5 á la carte restaurací bez poplatku (řecká, italská, mexická, libanonská a asijská), 8 barů, cukrárnu, 4 venkovní bazény včetně vyhřívaného (703+242+221+182 m2), dětský bazén v sesterském hotelu Botanik a Aquapark s několika skluzavkami pro děti i dospělé. K zábavě slouží tenisový kurt, stolní tenis, kulečník, šipky, bowling, PC místnost s elektronickými hrami, vodní pólo,hřiště na plážový volejbal a dětský klub (4-12 let) s každodenním programem, dětské hřištěm Lunapark park pro děti s narážecími autíčky, kolotočem atd. Nemůže chybět ani SPA centrum s vnitřním bazénem (561 m2), moderním fitness, saunou, párou, hamamem a masážními místnostmi, Wi-fi internet v celém komplexu hotelu zdarma, kino, disco, několik obchodů, minimarket, prádelna, kadeřnictví i půjčovna aut. Hotel pořádá pravidelné animační programy a různé soutěže během celého dne. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém komplexu i na pláži, kde najdete i středisko vodních sportů. Hotel zajišťuje zdarma pravidelný shuttle servis do měst Alanya, Manangvat či Side.
Vybavení pokoje
najdete zde celkem 239 moderních 3-lůžkových pokojů (31 m2) s možností přistýlky, lišících se především výhledem a 208 rodinných pokojů se 2 oddělenými místnostmi. Všechny jsou nově a vkusně vybaveny, mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT-TV, sofa, telefon, minibar, varnou konvici na kávu a čaj, centrální klimatizaci, elektronický trezor, laminátovou podlahu a balkon.
Pojmenování zařízení 1
Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek
Popis zařízení 1
239 moderních 3-lůžkových pokojů (31 m2) s možností přistýlky, lišících se především výhledem. Všechny jsou nově a vkusně vybaveny, mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT-TV, sofa, telefon, minibar, varnou konvici na kávu a čaj, centrální klimatizaci, elektronický trezor, laminátovou podlahu a balkon.
Stravování
kvalitní All inclusive koncept s řadou překvapení.
Náš názor
příjemný nový hotel z vyhledávaného řetězce Delphin hotels orientující se nejen na rodiny s dětmi. Doporučujeme všem klientům vyhledávající aktivní dovolenou stranou velkých letovisek.
Odkaz na WWW
http://www.delphinhotel.com
www odkaz popis 1
www.delphinhotel.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

--- last minute Turecko, last minute Okurcalar --- | další nabídky od Dovolena.cz