Last minute Turecko, Konakli na 7 dní s all inclusive za 19690 Kč - letecky z Prahy

Home Last minute Turecko Last minute Konakli Last minute Turecko, Konakli na 7 dní s all inclusive za 19690 Kč – letecky z Prahy

Last minute dovolená Turecko, Konakli na 7 dní v termínu 16.10.2023 - 22.10.2023 s ubytováním v 5* hotelu Eftalia Aqua Resort a programem all inclusive za 19690 Kč. Letecky z Prahy.

dovolená Turecko
od Invia.cz

Last minute dovolená
Turecko, Konakli

letecky na 7 dní s all inclusive za 19 690 Kč

16.10.2023 - 22.10.2023

19690 Kč

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

5* Ubytování:
Eftalia Aqua Resort
hodnocení 3,6 z 5 - výborné

další termíny
Eftalia Aqua Resort

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Poloha
Cca 18 km od centra střediska Alanya.
Vybavení hotelu
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace à la carte, několik barů, menší obchodní arkáda, konferenční místnosti, kadeřnictví. Venku bazén s terasou na slunění, dětské brouzdaliště a aquapark se skluzavkami, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, výměna osušek za poplatek.
Vybavení pokoje
Dvoulůžkový pokoj: WC+sprcha, fén, balkon, klimatizace, TV, telefon, trezor, minibar za příplatek Na poptání možno zajistit pokoje typu Family či Suite.
Stravování
Ultra All inclusive Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně Odpolední snack a zmrzlina (v určenou dobu) Večerní snack Rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (24 hodin denně) Možnost večeře v restauraci à la carte (1× za pobyt, nutná rezervace)
Pláž
Hotelová písčito - oblázková pláž se nachází v těsné blízkosti hotelu a je dostupná podchodem. Hosté mohou využít plážový bar. Lehátka a slunečníky na pláži se poskytují bezplatně. Nabídka vodních sportů (včetně motorových ) je k dispozici za poplatek.

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

--- last minute Turecko, last minute Konakli --- | další nabídky od Dovolena.cz